Rychlá půjčka před výplatou pro všechny!

Znáte to. Zvládáte to finančně dobře a najednou přijde nějaký nečekaný výdaj ve formě pokuty, nedoplatku, nebo třeba chcete vzít děti do ZOO. Právě z tohoto důvodu vznikla půjčka Ferratum. Ta poskytuje až 2000Kč a to na 15 dní. V případě, že by jste splátku chtěli prodloužit, ani to není problém.

Hlavní výhoda půjčky Ferratum je, že víte zcela přesně kolik zpátky zaplatíte. Ve formuláři si vyberete sumu od 500 do 2000Kč (u Vaší první půjčky) a zároveň uvidíte kolik budete vracet a kdy. Proto je u nás takzvaná půjčka před výplatou tak oblíbená.

Rozhodli jsme se za vás rychlou půjčku vyzkoušet

Jeden člen naší redakce zrovna špatně vycházel s výplatou a tak se rozhodl, že místo, aby si půjčil (zase :)) od nás, vyzkouší tedy půjčku před výplatou od společnosti Ferratum.

Jak to probíhalo?

Petr nejdříve vyplnil formulář (ten naleznete zde). Asi po dvou minutách mi přišla SMS, že jeho půjčka byla schválena a byly zde i další informace o půjčce, jako např. kdy má peníze vrátit, jak to má udělat, apod. Bylo zázrakem, že peníze přišly hned druhý den. Půjčka je tedy opravdu rychlá, což jistě mnoho žadatelů ocení. Peníze mu přišly poštovní poukázkou na jeho adresu (na bankovní účet zasílají peníze až při opakované půjčce). S poštovní poukázkou pak Petr zašel přímo na poštu a nechal si peníze vyplatit. Při vrácení peněz poté udělal totéž – zašel na poštu a řekl, že chce poslat peníze na uvedenou adresu. Vrátit peníze lze ale i bankovním převodem.

Verdikt

Petr byl z půjčkou spokojený, což utvrdilo i nás, že půjčka Ferratum není žadný podvod! Rádi si tam tedy půjčíme i my a doporučíme i známým, který tento problém občas taky řeší. Za nás tedy velké plus.

 

Výsledné hodnocení: 100%!